Saavutukset

Jäsenten saavutukset:

Lähetä oma tuloksesi ylläpitäjille Tiialle tiia.hamalainen(ÄT)iki.fi

– Päivämäärä, paikka, ohjaaja, koira, tulos, sijoitus, mahd. hyppyrata tai muu saavutus: luva, oiva, tokossa koulutustunnus tai kp

Agility 2020: 

  • 5.7.2020 Helsinki, Marja Koskio & medi2 slapko Saami, 0-tulos, 1. sija, LUVA
  • 7.3.2020 Vantaa, Tiina Hartikainen & pikkumini3 jackru Nelli, 0-tulos, ensimmäinen A-SERT!
  • 9.2.2020 Lohja, Maija Summa & pikkumini3 lanhee Lobo, 2x 0-tulos
  • 26.1.2020 Vantaa, Eva Bensky & medi 1 cocspa Caitlyn, 0-tulos, sija 1. LUVA
  • 11.1.2020 Lohja, Maija Summa & pikkumini3 lanhee Lobo, 2x 0-tulos, 2.sija ja 1.sija

Agility 2019: 

  • 9.11.2019 Vantaa, Laura Pietilä & medi 2 cocspa Vela, 0-tulos, 2. sija, OIVA -> siirto 3lk
  • 27.10.2019 Kirkkonummi, Laura Pietilä & medi 2 cocspa Vela, 0-tulos, 2. sija, LUVA
  • 27.10.2019 Kirkkonummi, Laura Pietilä & medi 2 cocspa Vela, 0-tulos, 3. sija
  • 20.10.2019 Tampere,  Anne Saarinen & medi2 shelam Veeti, 0-tulos, 1.sija, LUVA
  • 20.10.2019 Tampere, Pirkko Saarinen & medi2 shelam Ruuti, 0-tulos, 2.sija, LUVA
  • 20.10.2019 Tampere, Pirkko Saarinen & medi2 shelam Ruuti (hr), 0-tulos, 2.sija, LUVA
  • 6.10.2019 Riihimäki, Tiia Hämäläinen & maxi3 borcol Gava, 0-tulos, 2.sija
  • 6.10.2019 Lieto, Tiina Saranpää & medi1 shelam Luka, 0-tulos, 1.sija, OIVA -> siirto 2lk
  • 6.10.2019 Lieto, Tiina Saranpää & medi1 shelam Luka, 0-tulos, 1.sija, LUVA
  • 6.10.2019 Lieto, Tiina Saranpää & medi1 shelam Luka, 0-tulos (hr), 3.sija, LUVA
  • 6.10.2019 Kajaani, Marja Koskio & medi1 slapko Saami 0-tulos, 2. sija, OIVA, rotumestaruus
  • 5.10.2019 Kuopio, Marja Koskio & medi1 slapko Saami 0-tulos, 1. sija, OIVA
  • 5.10.2019 Riihimäki Irmeli Westermarck & medi 1 staffi Isla 0-tulos 3. sija OIVA -> siirto 2. lk
  • 14.9.2019 Helsinki, Marja Koskio & medi1 slapko Saami 0-tulos, 2. sija, OIVA
  • 2.9.2019 Kirkkonummi, Marja Koskio & medi1 slapko Saami 0-tulos, 1. sija, OIVA
  • 31.8.2019 Hyvinkää, Tiia Hämäläinen & maxi2 novnou Nova 0-tulos, 1.sija, OIVA -> nousee 3lk
  • 31.8.2019 Hyvinkää, Tiia Hämäläinen & maxi2 novnou Nova 0-tulos, 1.sija, LUVA2
  • 31.8.2019 Hyvinkää, Marko Huikuri & maxi2 borcol Liekki HR 0-tulos, 1.sija, LUVA
  • 25.7.2019 Kirkkonummi, Laura Pietilä & medi2 cocspa Vela HR 0-tulos 2. sija LUVA
  • 24.7.2019 Kirkkonummi, Laura Pietilä & medi1 cocspa Vela 0-tulos, 1. sija OIVA -> siirto 2lk
  • 21.7.2019 Helsinki, Laura Pietilä & medi1 cocspa Vela kaksi 0-tulosta, sijat 4. & 2. LUVA x 2
  • 14.7.2019 Vierumäki, Tiia Neuvonen & pikkumaxi2 auspai Sira, Gambler SM sija 3
  • 14.7.2019 Vierumäki, Josefina Sipilä & maxi2 borcol Raimo, 0-tulos, LUVA
  • 12.7.2019 Vierumäki, Josefina Sipilä & maxi1 borcol Raimo, 0-voitto, OIVA -> siirto 2lk 
  • 7.7.2019 Mikkeli, Nina Vuollet & mini2 shelam Mindi, 0-tulos, 2.sija, OIVA -> siirto 3lk
  • 7.7.2019 Mikkeli, Nina Vuollet & mini2 shelam Mindi, 0-tulos, 1. sija, OIVA -> oikeus vaihtaa luokkaa
  • 29.6.2019 Nurmijärvi, Camilla Ahokas & mini2 shelam Bella, 0-tulos, 2/8, OIVA -> siirto 3lk
  • 29.6.2019 Nurmijärvi, Nina Vuollet & mini2 shelam Mindi, 0-tulos, 1. sija, LUVA
  • 15.6.2019 Kouvola, Nina Vuollet & mini 2 shelam Mindi, 0-tulos, 1. sija, LUVA
  • 4.6.2019 Helsinki, Tiia Hämäläinen & maxi2 novnou Nova, 0-tulos, 1.sija, LUVA1
  • 25.5.2019 Espoo, Eva Bensky & medi 3 cocspa Enya, 0-tulos, sija 1. sert-A -> FI AVA
  • 19.5.2019 Janakkala, Nina Vuollet & mini1 shelam Mindi, 0-tulos, 2. sija, OIVA -> siirto 2lk
  • 18.5.2019 Vantaa, Nina Vuollet & mini1 shelam Mindi, 0-tulos, 1. sija, LUVA
  • 11.5.2019 Sipoo, Nina Vuollet & mini1 shelam Mindi, 0-tulos, 2. sija, LUVA
  • 9.5.2019 Sipoo, Maija Summa & mini1 borter Dura, 0-tulos, 1/5, OIVA -> oikeus vaihtaa luokkaa
  • 22.4.2019 Lieto, Irmeli Westermarck & medi1 sfaffi Isla, 0-tulos, 3.sija, LUVA
  • 19.4.2019 Lieto, Tiina Saranpää & medi1 shelam Luka, 0-tulos, 1/9, LUVA
  • 13.4.2019 Sipoo, Tiia Neuvonen & pikkumaxi2 auspai Sira, 0-tulos, 1.sija, LUVA
  • 13.4.2019 Sipoo, Maija Summa & mini1 borter Dura, 0-tulos, 1.sija, LUVA
  • 7.4.2019 Vantaa, Maija Summa & mini1 borter Dura, 0-tulos, 3/15, LUVA
  • 6.4.2019 Lohja, Tiia Hämäläinen & maxi3 borcol Gava, 0-tulos, 4/29
  • 6.4.2019 Lohja, Josefina Sipilä & maxi3 novnou Mauri, 0-tulos x 2
  • 24.3.2019 Lohja, Camilla Ahokas & mini2 shelam Bella, 0-tulos, 1.sija, LUVA
  • 9.3.2019 Sipoo, Josefina Sipilä & maxi1 borcol Raimo, 0-tulos, 1/16, LUVA
  • 13.1.2019 Vantaa, Tiia Hämäläinen & maxi1 novnou Nova, 0-tulos, 2.sija, OIVA -> siirto 2lk
  • 12.1.2019 Vantaa, Josefina Sipilä & maxi3 novnou Mauri, 0-tulos, 8/54
  • 12.1.2019 Vantaa, Josefina Sipilä & maxi3 novnou Mauri, 0-tulos, 3/48

Toko 2019

  • 13.4.2019 Vantaa, Tiia Hämäläinen & borcol Gava EVL1, 269,5/320p, 2/5 sija
  • 31.3.2019 Vantaa, Tiia Hämäläinen & novnou Nova AVO1, 285/320p, sijoitus 2/9

Saavutukset 2011-2018